Managementteam 
Directie, Dhr. Ronald Duijs rduijs@marberna.nl en dhr. P. Ham pham@marberna.nl 
mw. Felien Duinisveld (coördinator ob) e-mail:  fduinisveld@marberna.nl 
mw. Charlotte Koning (coördinator bb) e-mail: ckoning@marberna.nl
mw. Fenna Hofschreuder ( coördinator leerlingzorg) email: fhofschreuder@marberna.nl

De leerkrachtenverdeling over onze groepen: 

groep 1/2A  mw. Annemarie Appeloo-Addink (ma di wo)  aappelo@marberna.nl
                     en mw. Felien Duinisveld (do vr) fduinisveld@marberna.nl

groep 1/2B  mw. Lianne van der Meulen (wo do) llvdmeulen@marberna.nl
                     en mw. Marjo van der Meer (ma di vr) mvdmeer@marberna.nl

groep 1/2C  mw Marjan 't Lam ( ma wo do vr) mtlam@marberna.nl
                     en mw. Lianne van der Meulen (di) llvdmeulen@marberna.nl

groep 3        mw. Richelle van Velzen (di wo do vr) rvanvelzen@marberna.nl
                     en mw. Lianne van der Meulen (ma) llvdmeulen@marberna.nl

groep 4        mw. Heleen Muizer (ma di) hmuizer@marberna.nl
                     en dhr. Wouter Kamps (wo do vr) wkamps@marberna.nl

groep 5        mw. Ilona Sebel (ma wo do vr) isebel@marberna.nl
                     en dhr. Wouter Kamps (di) wkamps@marberna.nl

groep 6        mw. Denise Wierdsma (ma t/m vr) dwierdsma@marberna.nl

groep 7        mw  Eline van Heck (ma di vr)  evanheck@marberna.nl
                     en mw. Fenna Hofschreuder ( wo do) fhofschreuder@marberna.nl

groep 8        mw. Charlotte Koning (di t/m vr) ckoning@marberna.nl
                     en mw. Maria Hundscheid (ma) mhundscheid@marberna.nl

 

Coördinator onderbouw en begeleiding leerlingen met een ontwikkelingsvoorsprong:
                                        Felien Duijnisveld ( ma) 

Begeleiding leerlingen met een ontwikkelingsvoorsprong in de bovenbouw:     
                                       Ilona Sebel (di) 

Extra leerlingenondersteuning groep 4 t/m 8:   
                                       Maria Hundscheid ( di) en Wouter Kamps ( ma)

Extra leerlingenondersteuning groep 1 t/m 3     
                                      Marjo van der  Meer ( do)

Gymleerkracht en Motorische Remedial Teaching          
                                      Werff Thomas (ma/di/do) twerff@marberna.nl

Lerarenondersteuner onderbouw ( groep 1 t/m 3)          
                                      Maartje Muller (ma.ocht, di en do ) mmuller@marberna.nl

Lerarenondersteuner bovenbouw ( groep 4 t/m 8)         
                                      Kayleigh Nijzingh ( ma en di) knijzingh@marberna.nl

Algemeen ondersteunend medewerker:             
                                     Marianne Wieffering  mwieffering@marberna.nl
ICT coordinatie            Heleen Muizer ( do)

Financiële administratie: Len Hooijmans (wo) lhooijmans@marberna.nl

Vrijwilliger leerling-ondersteuning:        
                                     Theo Raateland ( di en wo) traateland@marberna.nl

                                     Rini Roes ( na 1 december op do) rroes@marberna.nl

Intern begeleider:        Fenna Hofschreuder (maandag en vrijdag)

Adjunct directeur en intern begeleider:
                                     Peter Ham (di t/m vr  ) pham@marberna.nl

Directeur:                     Ronald Duijs ( ma/di/do/vr) rduijs@marberna.nl