Mailadressen team

Annemarie Appelo

1/2A

a.appelo@marberna.nl

Caroline Schuchmann

Ondersteuning gr 1-2 

c.schuchmann@marberna.nl

Charlotte van Eijk

Leerkracht groep 7 en Bovenbouwcoördinator 

c.eijk@marberna.nl

Denise Wierdsma

Leerkracht gr 6 en ICT-coördinator

d.wierdsma@marberna.nl

Eline van Heck  

Leerkracht gr 8

e.heck@marberna.nl

Eric Koele

Directeur

directie@marberna.nl

Felien Duinisveld

Leerkracht gr 1-2A en Onderbouwcoördinator

f.duinisveld@marberna.nl

Fenna Hofschreuder        

Coördinator leerlingenzorg

f.hofschreuder@marberna.nl

Heleen Stappers

Leerkracht gr 4B

h.stappers@marberna.nl

Ilona de Koning

Leerkracht gr 1-2B

i.koning@marberna.nl

Kayleigh Nijzingh

Leerkracht gr 8

k.nijzingh@marberna.nl

Kimberly van Eijsden          

Leerkracht gr 1-2 C en gr 3

k.eijsden@marberna.nl

Len Hooijmans

Financiële administratie

l.hooijmans@marberna.nl

Lianne vd Meulen

Leerkracht gr 4B

l.meulen@marberna.nl

Maartje Müller

Leerkracht gr 5

m.muller@marberna.nl

Marianne Wieffering       

Ondersteuning algemeen

m.wieffering@marberna.nl

Marjan 't Lam

Leerkracht gr 1-2C

m.lam@marberna.nl

Marjo van der Meer

Leerkracht gr 1-2B en ondersteuning onderbouw

m.meer@marberna.nl

Martin Geldermans

Leerkracht gr 3 en Middenbouwcoördinator

m.geldermans@marberna.nl

Melissa Pouwel               

Ondersteuning gr 4-5

m.pouwel@marberna.nl

Monique Wegman

Leerkracht groep 6

m.wegman@marberna.nl

Pascal van Soest

Leerkracht gr 7

p.soest@marberna.nl

Rian Nijdam

Leerkracht gr 5

r.nijdam@marberna.nl

Ronald Duijs

Directeur

directie@marberna.nl

Werff Thomas

Gymleerkracht en MRT

w.thomas@marberna.nl

Wouter Kamps

Leerkracht gr 4A

w.kamps@marberna.nl